Nama

:

Encik Hairuladzhar Bin Mohd Hamdi

Jawatan

:

Presiden

 Tel

:

019 948 3000

Email 

:

adzhar@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Puan Alifah Binti Adnan

Jawatan

:

Timbalan Presiden

 Tel

:

013 923 3477

Email 

:

alifah.a@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Encik Mohd Akhmal Bin Abu Bakar

Jawatan

:

Naib Presiden 1 / Exco Latihan & Kemajuan Kerjaya

 Tel

:

019 7630003

Email 

:

akhmal@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Encik Mohd Adzwan Bin Kamaruzaman

Jawatan

:

Naib Presiden 2 / Exco Kebajikan & Rekreasi

Tel 

:

019 981 1719

 Email

:

adzwan@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Encik Amirul Firdaus Bin Zilah

Jawatan

:

Naib Presiden 3 / Exco Hubungan Seranta & Penerbitan

Tel 

:

019 9876419

 Email

:

amirul@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Cik Nor Azlina Binti Kamaruddin

Jawatan

:

Setiausaha Kehormat

 Tel

:

013 947 5745

 Email

:

norazlina@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Puan Lidyawati Husniza Binti Mohd Zahari

Jawatan

:

Penolong Setiausaha

 Tel

:

019 9504112

 Email

:

lidyawati@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Puan Rahayu Binti Abdullah

Jawatan

:

Bendahari

 Tel

:

019-586 6475

 Email

:

rahayu@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Encik Wan Azlee Bin Wan Abdullah

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Hubungan Seranta & Penerbitan

 Tel

:

019-9611351

Email 

:

azlee@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Puan Siti Suhaila Binti Mohd Nawi

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Kebajikan & Rekreasi

Tel 

:

010-908 7310

 Email

:

suhaila.mn@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Encik Mohd Norhafizan Bin Muhammad

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Latihan & Kemajuan Kerjaya

 Tel

:

013 975 3214

 Email

:

norhafizan@umk.edu.my

 

 

 

Nama

:

Encik Mohd Badrul Hisyam Bin Muhamad Alias

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Latihan & Kemajuan Kerjaya

Tel 

:

013 9806891

Email 

:

hisyam@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Encik Mohd Zamri Bin Ismail

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Latihan & Kemajuan Kerjaya

 Tel

:

019 934 8361

 Email

:

zamri@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Encik Wan Mohd Amir Bin Yusoff

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Kebajikan & Rekreasi

 Tel

:

019 925 9444

Email 

:

amir@umk.edu.my

 

 

 

 

Nama

:

Encik Azzhar Bin Mohd Nawi

Jawatan

:

Ahli Jawatankuasa / Exco Hubungan Seranta & Penerbitan

Tel 

:

016 5247454

Email

:

azzhar.mn@umk.edu.my